درباره ما | تماس با ما | خبرنامه | پیوندها | جستجو | آرشیو | آب و هوا | اوقات شرعی
:>  صفحه اصلی > اخبار و رویدادها
 
پربیننده ترین هفته  چاپ   کمينه 
جدیدترین اخبار  چاپ   کمينه 
  دعوت دکتر ابدالی از مردم غیرتمند آذربایجان،خوی و چایپاره و باشوجا طرفداران، جهت شرکت در انتحابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی خوی و چایپاره 1400
 نرم افزار آذرنیوز1 برای گوشیهای اندرویدی+با نرم افزار افزار «آذرنیوز1»از آخرین اخبار ایران،جهان، آذربایجان و خوی... باخبر شوید.
  سال 1400 ، سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها بر مردم غیور استان آذربایجان غربی مبارکباد
  سال نو، سال 1400 ، سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها مبارکباد+پیام نوروزی دکتر جواد ابدالی
 ایام الله دهه مبارک فجر بر مردم شهید پرور خوی و چایپاره و آذربایجان غربی گرامیباد/ شعار محوری و عناوین ایام الله دهه فجر 1399
 معراجی های آذربایجان غربی (خوی).شهیدی که وصیت کرده بود مسئولین متقلب در تشییع جنازه اش حاضر نشوند
 توهین افراد معلوم الحال و اذناب کوتوله های سیاسی به شعائر اسلام و انقلاب و امام جمعه خوی را شدیدا محکوم می کنیم.
 وضعیت خوی و چایپاره از نظر بیماری کرونا و محدویت ها در هفته آینده چگونه است؟
  تعداد۵۰۰ نفر بیمار کرونایی با اجرای طرح «شهیدسلیمانی» در خوی شناسایی شدند
  حجت الاسلام و المسلمین شکوری امام جمعه خوی عنوان نمود: فرزندان شجاع ایران اسلامی انتقام خون شهید محسن فخری زاده را خواهند گرفت.
 وضعیت فوق حاد شیوع ویروس کرونا در خوی + اطلاعیه روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خوی+ عکس کادر آزمایشگاههای بیماستانهای خوی+ با تشکر از همه کادر پزشکی و درمانی و اداری شهرستان خوی
 دستگیری سارق منازل با 25 فقره سرقت در شهرستان خوی
 تعداد ۴۸ عنوان برنامه شاخص بمناسبت هفته بسیج در خوی برگزار خواهد شد.
 محدودیت‌های جدید کرونایی اصناف از روز سه شنبه در خوی آغاز شد
  مراسم معارفه حاکم شرع دیوان محاسبات کشور با حضور معاون اول قوه قضائیه برگزار گردید.
  ولادت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع)+ چند روایت در خصوص میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام(ص)
 فراهم شدن امکان درخواست مجدد برای دریافت یارانه
 به مناسبت آغاز ولایت و امامت امام زمان(عج)+ زندگینامه امام زمان(عج)
 روند افزایش ۱۲۰ درصدی بستری بیماران کرونایی در شهرستان خوی
 با آتش سوزی گسترده قسمتی از تاسیسات شرکت پرسی ایران گاز خوی در میان شعله های آتش سوخت
اخبار و رویدادها  چاپ   کمينه 
  ترجمه: English   Turkey   العربی نظرات: 0 نمایش: 34495 تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)

طرح استیضاح رئیس جمهور روحانی+ آیا نماینده خوی و چایپاره طرح استیضاح روحانی را امضاء کرده است؟ انگیزه نماینده اصلاح طلب خوی از این استیضاح چه بوده است؟ با عرض تبریک عید غدیر خم و هفته امامت و ولایت، روز خبرنگار را نیز به تمام خبرنگاران راستین ایران اسلامی، آذربایجان جانباز و بویژه خبرنگاران خوی و چایپاره تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

خبرنگاران به راستی سمبل تعهد، وظیفه شناسی، دلسوزی، آگاهی بخشی و مطالبه گری و مدافع راستین اسلام و قرآن و خون شهدا و مردم شریف ایران اسلامی هستند که حتی جانشان را برای بیان واققعیت ها ، روشنی بخشی و عینیت بخشیدن به «نون والقلم مایسطرون» در طبق اخلاص گذاشته‌اند. چون اعتقاد داریم در مورد آنچه نوشته می شود و آنچه گفته و منتشر میشه در دنیای آخرت باید پاسخگو باشیم.

طبعا حساب و کتاب ما در دنیای باقی بیشتر در این خصوص خواهد بود که خدای نکرده چقدر آبروی مومنی و انسانی را بی سبب برده ایم؟، تهمت ناروا زده ایم؟ آنچه را که باید می گفتیم نگفتیم؟ و خدای نکرده چقدر بلندگوی صاحبان پست و مقام شده ایم و بناحق خدای نکرده باطل را حق و حق را باطل جلوه گر بوده ایم؟.

هفدهم مرداد که یادآور ایثارگری و رشادت خبرنگاران شهیدی چون محمود صارمی؛ مرتضی آوینی و خبرنگاران شهید هواپیمای"سی ۱۳۰"، می‌باشد را به همه خبرنگاران ایران عزیز و شهرسان خوی تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این عزیزان موفقیت و سربلندی در انجام وظایف خطیرشان را آرزومندم.

بنظرم خبرنگار جزو کسانی می باشد که خود را به پست و مقام و صاحبان زر و زور و ثروت نمی فروشد و حتما ، صاحبان اندیشه و خبررسانی و خبرنگاران شهر عزیزمان خوی هم اینگونه اند.

روز خبرنگار بهانه ای شد تا یک اقدام نماینده خوی و چایپاره در مورد چرایی و انگیزه وی از  سوال و اسیتضاح از رئیس جمهموری اسلامی ایران (آقای روحانی)  مورد پرسش واقع گردد.

عموما در انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران، نامزدهای انتخابای با سه سلیقه فکری و سیاسی وارد انتخابات می شوند. 1- اصولگرا 2- اصلاح طلب 3- مستقل.

انتخابات دور یازدهم شهرستان خوی و چایپاره نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از سه سلیقه فکری و سیاسی در انتخابات حضور داشتند. سه نفر که بیشترین آرای انتخاباتی حوزه خوی و چایپاره را کسب نمودند از دو جناح سیاسی بودند. کبیری و ابدالی از جناح اصولگرا و نجف زاده از جناح اصلاح طلب.

تجربه گذشته انتخاباتی خوی و چایپاره نشان می دهد هر کس از هر جناح و جریان سیاسی انخاب شده است تا آخر هم به آن وفا مانده است و تا کنون هم به جریان فکری وفادار مانده است.اما گاهی وقتها ، هرچند به ندرت، اما مثل اینکه به ذهن اینطور متبادر می گردد که آیا« هدف وسیله را توجیه می کند ؟»

1)   کسی که ادعا بکند و با پشتیبانی یک جریان فکری و با نماد و رنگ انتخاباتی مرتبط با آن وارد رقابت انتخاباتی شده است آیا به فکر رقابت با آن جریان مذکور تمایل پیدا کرده است؟

2) آیا لازم نیست نماینده خوی و چایپاره به طرفداران این جریان فکری که در رقابت های انتخاباتی در کنار وی بوده اند توضیح دهند که انگیزه وی از امضای استیضاح رئیس جمهوری(آقای روحانی) بعنوان نفر 94 لیست امضاء کنندگان چه بوده است.؟آیا اساسا لیدرهای جریان اصلاح طلبی که سنگ حمایت از ایشان را به سینه می زدند به این حرکت جهت اقناع مردم جوابی دارند؟

3)آیا به نقاط ضعف و عملکرد ضعیف و اشتباهات دولت آقای روحانی به شرح سوالات پنجگانه طرح سوال، تازه و در عرض این 2 ماه فعالیت در مجلس متوجه آن شده اند؟ آیا قبلا و در زمان رقابت های انتخاباتی این نقاط ضعف را نمی دانستند و در این مورد مطالعاتی نداشته اند؟ اگر داشته اند چرا مصادیق آن را به مردم نگفته اند؟


4)آیا ایشان قبلا متوجه شده بودند که عملکرد دولت آقای روحانی   (همانطور که در سوالهای 2 ، 3 و 5  طرح عنوان شده) در رسیدگی به وضعیت مردم ضعیف است؟ چرا به صراحت آنرا در رقابت های انتخاباتی اعلام نکردند؟ اگر آلان متوجه  عملکرد ضعیف  دولت آقای روحانی  در زمینه های مختلف به شرح سوالات مطروحه شدند؟ آیا با امضای طرح استیضاح رئیس جمهور از  دیدگاههای سیاسی و اصلاح طلبی گذشته خود تبری می جویند؟

5) و اساسا جریان اصلاح طلبی که در رقابت های انتخاباتی سینه سپر کرده بود و تمام قد طرفداری می کرد چه نظری در اینمورد ابراز داشته اند. آیا برای آنها هم  و برای جذب آرای مردم، خدای نکرده هدف وسیله را توجیه می کند؟

6)    آیا سیاستمدار یا سیاستمداران یا سیاست بازان، در هر موقعیت به فراخور مصلحت خود باید موضع بگیرند؟ یا باید به اصول حزب و گروه خود باید وفادار بماند.؟ در ایصورت طرفداران آنها چگونه باید عمل کنند؟ بنظر می رسد ثابت قدم ماندن در فکر و اندیشه و وفادار ماندن به گروه و حزب خود، جزو اصول اساسی یک سیاستمدار می باشد؟ آیا سایر اصلاح طلبان سیاسی مثل آقای پزشکیان نیز این طرح استیضاح را نیز امضاء کرده اند؟

7) آیا فیلم «مردی برای تمام فصول» برنده شش جایزه اسکار را دیده ایم؟  

8) واقعا انگیزه نماینده اصلاح طلب خوی از این استیضاح چه بوده است؟  صادقانه دلایل خود را به مردم و طرفداران خود درحوزه  خوی و چایپاره توضیح دهید. با این توضیح که اگر پاسخ سوالات رئیس جمهور برای نمایندگان امضاء کننده قانع کننده نباشد، احتمال عدم کفایت و برکناری رئیس جمهور نیز مطرح می شود.!

 انتظار می رود افرادی که در رقابت های انتخاباتی شرکت می کنند آشکارا و شفاف  دیدگاههای سیاسی خود را بیان نمایند و به آن وفادار بمانند. تا شاهد رشد و بالندگی جریانات سیاسی در جهت رشد و توسعه پایدار کشور عزیز ایران اسلامی و پاسدار خون شهدا و منویات مقام معظم رهبری باشیم. 

 متن کامل طرح سوال از رئیس جمهور بدین شرح است:

 بسمه تعالی

هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی

با سلام و احترام

با عنایت به مفاد اصل 88 قانون اساسی و مواد 210 و 211 قانون آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی بدین وسیله سؤالات اینجانبان در پنج محور ذیل از آقای حسن روحانی رئیس‌جمهور محترم برای طی فرایند رسیدگی، ارجاع به کمیسیون تخصصی و ارائه پاسخ در صحن علنی مجلس در اولین فرصت ممکن تقدیم می‌گردد:

 1- چرا و به چه دلیل قیمت‌های ارز خارجی به سرعت در حال افزایش و ارزش پول ملی در حال کاهش است؟

2- علت از هم‌گسیختگی اوضاع بازار مسکن، خودرو و تورم عجیب و غریب چندصد درصدی بازار مسکن چیست و چرا دولت طی هفت سال گذشته هیچ اقدام جدی برای تأمین مسکن مردم و کنترل قیمت و کیفیت خودرو انجام نداده است؟

3- در کجای برجام اشتباه استراتژیک مرتکب شدید که آمریکا بدون کوچکترین هزینه از این توافق خارج و اروپا هم با پرروئی تمام همچنان خواستار اجرای کامل برجام از سوی ایران است، بدون آنکه خود به تعهداتش عمل کند، حتی در حد عملیاتی کردن طرح حقیرانه اینستکس.

4- قرار شد دولت به خاطر مشکلات ناشی از بیماری کرونا به واحدهای تولیدی و بخش‌های آسیب‌دیده وام اعطا کرده و کمک نماید. اما صدای اعتراض همه بخش‌ها بلند است. دولت در این زمینه چه کاری کرده و چقدر کمک کرده است؟

5- از فروردین 97 که قیمت دلار دولتی 4 هزار و 200 تومان اعلام شد تا امروز چند میلیارد دلار به این قیمت عرضه شده است؟ به چه کسانی داده شده و سرنوشت این دلارها چه شده است و چه تأثیری بر کنترل تورم داشته است؟.

 نام این نمایندگان به شرح زیر است:

1-سیدناصر موسوی لارگانی

2-حجت الله فیروزی

3-مصطفی رضایی

4-منصور شکراللهی

5-قدرت الله حمزه

6-یعقوب رضازاده

7-انور محرم زاده

8-انور حبیب زاده

9-مهدی اسماعیلی

10-محمود احمدی بیغش

11-مهدی عسگری

12- رمضانعای سنگدوینی

13-صالح جوکار

14-سید البزر حسینی

15-سید مسعود خاتمی

16-حسن رزمیان مقدم

17-حبیب الله دهمرده

18-منصورعلی زارعی

19-عفت شریعتی

20-علی زنجانی

21-محمدحسن آصفری

22-معصومه پاشایی

23-سیدجلیل میرمحمدی

24-علیرضا سلیمی

25-محمد رشیدی

26-مصطفی طاهری

27-عبدالله ایزدپناه

28-مجید نصیرایی

29-صدیف بدری

30-فداحسین مالکی

31-احمد مرادی

32-رضا حاجی پور

33-احمدحسین فلاحی

34-مسلم صالحی

35-سارا فلاحی

36- محمدتقی نقدعلی

37-کیومرث سرمدی

38-علیرضا پاک فطرت

39-زهره السادات لاجوردی

40-حسین حسین زاده

41-سیدمحمد پاکمهر

42-سیدمحمدرضا میرتاج الدینی

43-اقبال شاکری

44-شهریار حیدری

45-سیدمحمد مولوی

46-مالک شریعتی

47-رجب رحمانی

48-محمدجواد عسگری

49-سیدعلی یزدی خواه

50-علی خضریان

51-محمد وحیدی

52-مجتبی رضاخواه

53-روح الله متفکر آزاد

54-جواد نیک بین

55-پرویز محمدنژاد

56-فریدون عباسی

57-مجتبی ذوالنوری

58-جبار کوچکی نژاد

59-محمدرضا رضایی

60-امیرقلی جعفری

61-غلامحسین رضوانی

62-محمدرضا دشتی

63-سیداحمد رسولی نژاد

64-جلال محمودزاده

65-کمال حسین پور

66-محمد علی پور

67-عبدالرضا مصری

68-کمال علی پور

69-سید کریم حسینی

70-سید جواد حسینی کیا

71-احمد راستینه

72-عبدالکریم جمیری

73-هادی بیگی نژاد

74-مجتبی یوسفی

75-بهروز محبی

76-ابوالفضل ابوترابی

77-محمد سبزی

78-حسن شجاعی

79-علیرضا نظری

80-سیدجواد ساداتی نژاد

81-فاطمه محمدبیگی

82-رحمت الله فیروزی پور

83-حسینعلی شهریاری

84-ولی الله فرزانه

85-اکبراحمدپور

86-غلامحسین کرمی

87-الهام آزاد

88-روح الله عباسپور

89-حسن همتی

90-بهزاد رحیمی

92-محمدمهدی فروردین

93-محسن علیزاده

94-عادل نجف زاده

95-مجید ناصری نژاذ

96- علی اکبر بسطامی

97-محمدحسین فرهنگی

98-سلمان اسحاقی

99-سیدمهدی فرشادان

100-عزت الله اکبری تالارپشتی

101-محمدرضا احمدی

102-سیدعلی آقازاده

103-خلیل بهروزی فر

104-علیرضا منتظری

105-غلامرضا مرحبا

106-احسان ارکانی

107-علی اصغر عنابستانی

108-محسن فتحی

109-امان الله حسین پور

110-حسین میرزایی

111-سیدغنی نظری

112-سیدشمس الدین حسینی

113-علی رضایی

114-غلامرضا شریعتی

115-قاسم ساعدی

116-محمود عباس زاده

117-حسین عباس زاده

118-محمد سرگزی

119-عبدالعلی رحیمی

120-جلال رشیدی

121-لطف الله سیاه کلی

122-علی جدی

123-سید محسن دهنوی

124-مهدی شریفیان

125-علی اصغر باقرزاده

126-سیدکاظم موسوی

127-علی حدادی

128-احمد نادری

129-ولی اسماعیلی

130-سمیه محمودی

131-کیوان مرادیان

132-احمد جباری

133-زهرا شیخی مبارکه

134-محمدمهدی زاهدی

 

 


جدول زیر به تفکیک  و تعداد حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب و گرایش‌های سیاسی آن‌ها در استانهای آذربایجان شرقی و غربی  را نشان می‌دهد: 

  حوزه انتخابیه

استان

نماینده

گرایش سیاسی

اهر و هریس

آذربایجان شرقی

احمد محرم زاده یخفروزان

مستقل

بستان‌آباد

غلامرضا نوری

اصلاح طلب

بناب

محمد باقری

مستقل

تبریز، اسکو و آذر شهر

مسعود پزشکیان

احمد علیرضابیگی

روح الله متفکر آزاد

محمدرضا میرتاج‌الدینی

محمدحسین فرهنگی

علیرضا منادی

اصلاح طلب

اصولگرا

اصولگرا

اصولگرا

اصولگرا

مستقل

سراب و مهربان

یوسف داودی

مستقل

شبستر

جعفر راستی

اصولگرا

کلیبر و هوراند

حسین حاتمی

اصولگرا

مراغه و عجب شیر

علی علیزاده

اصولگرا

مرند و جلفا

معصومه پاشایی

مستقل

ملکان

سیدعلی موسوی

اصولگرا

میانه

مهدی اسماعیلی

اصولگرا

هشترود و چاراویماق

سیدحمزه امینی

مستقل

ورزقان

الله وردی دهقانی

اصلاح طلب

ارومیه

آذربایجان غربی

سید سلمان ذاکر

روح الله حضرت پور

وحید جلال زاده

اصولگرا

اصولگرا

اصولگرا

بوکان

انور حبیب زاده

اصولگرا

خوی و چایباره

عادل نجف زاده

اصلاح طلب

سرشت و پیرانشهر

کمال حسین پور

اصولگرا

سلماس

یعقوب رضازاده

اصولگرا

ماکو، پلدشت و چالدران

محمد علی پور

مستقل

مهاباد

جلال محمودزاده

مستقل

میاندوآب

مهدی عیسی زاده

اصولگرا

تکاب و شاهین دژ

حسن همتی

مستقل

نقده و اشنویه

علی زنجانی

اصولگرا

         

 


  • طرح استیضاح رئیس جمهور روحانی+ آیا نماینده خوی و چایپاره طرح استیضاح روحانی را امضاء کرده است؟ انگیزه نماینده اصلاح طلب خوی  از این استیضاح چه بوده است؟


[Atorpatdate]
کد: 1560929
گروه: سیاسی, فرهنگی- اجتماعی, یادداشت, پیشنهاد سردبیر, خبر متحرک, دیگه چه خبر؟ + اخبار تلگرامی
TAGS : خوی, روحانی, جواد ابدالی, خوی, چایپاره, رئیس, طرح, جمهور, نماینده, دکتر , و , را , طرح, استیضاح, روحانی+ آیا, امضاء, کرده است؟, انگیزه, اصلاح, طلب, از این , چه بوده , است؟

مطالب مرتبط :
دعوت دکتر ابدالی از مردم غیرتمند آذربایجان،خوی و چایپاره و باشوجا طرفداران، جهت شرکت در انتحابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی خوی و چایپاره 1400 دعوت دکتر ابدالی از مردم غیرتمند آذربایجان ، خوی و چایپاره و باشوجا طرفداران جهت شرکت در انتخابات سال 1400 برای مشاهده کلیپ سخنرانی «اینجا» را کلیک...
ایام الله دهه مبارک فجر بر مردم شهید پرور خوی و چایپاره و آذربایجان غربی گرامیباد/ شعار محوری و عناوین ایام الله دهه فجر 1399   شعار محوری و عناوین ایام الله دهه فجر 1399 قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور اعلام نمود انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه ...
توهین افراد معلوم الحال و اذناب کوتوله های سیاسی به شعائر اسلام و انقلاب و امام جمعه خوی را شدیدا محکوم می کنیم.    بسم الله الرحمن الرحیم مردم  ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان خوی    بازم در نزدیکی انتخابات اهداف  شوم و برن...
وضعیت خوی و چایپاره از نظر بیماری کرونا و محدویت ها در هفته آینده چگونه است؟  وضعیت ۳ شهر آذربایجان‌غربی طی هفته آینده، قرمز است به گزارش هفته نامه خوی به نقل از پایگاه خبری آذرنیوز 1(www.azarnews1.ir)  رییس دانشگاه ...
تعداد۵۰۰ نفر بیمار کرونایی با اجرای طرح «شهیدسلیمانی» در خوی شناسایی شدند به گزارش هفته نامه خوی به نقل از پایگاه خبری آذرنیوز 1(www.azarnews1.ir)  معاون هماهنگ کننده سپاه خوی اعلام نمود: تعداد ۲ هزار نفر شهروند مشکوک و...

امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

Name (not required)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above:

  

پیشنهاد سردبیر    

دعوت دکتر ابدالی از مردم غیرتمند آذربایجان،خوی و چایپاره و باشوجا طرفداران، جهت شرکت در انتحابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی خوی و چایپاره 1400


نرم افزار آذرنیوز1 برای گوشیهای اندرویدی+با نرم افزار افزار «آذرنیوز1»از آخرین اخبار ایران،جهان، آذربایجان و خوی... باخبر شوید.


سال 1400 ، سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها بر مردم غیور استان آذربایجان غربی مبارکباد


سال نو، سال 1400 ، سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها مبارکباد+پیام نوروزی دکتر جواد ابدالی


معراجی های آذربایجان غربی (خوی).شهیدی که وصیت کرده بود مسئولین متقلب در تشییع جنازه اش حاضر نشوند


توهین افراد معلوم الحال و اذناب کوتوله های سیاسی به شعائر اسلام و انقلاب و امام جمعه خوی را شدیدا محکوم می کنیم.


وضعیت خوی و چایپاره از نظر بیماری کرونا و محدویت ها در هفته آینده چگونه است؟


تعداد۵۰۰ نفر بیمار کرونایی با اجرای طرح «شهیدسلیمانی» در خوی شناسایی شدند


دستگیری سارق منازل با 25 فقره سرقت در شهرستان خوی


مراسم معارفه حاکم شرع دیوان محاسبات کشور با حضور معاون اول قوه قضائیه برگزار گردید.

  

      
دعوت دکتر ابدالی از مردم غیرتمند آذربایجان،خوی و چایپاره و باشوجا طرفداران، جهت شرکت در انتحابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی خوی و چایپاره 1400
نرم افزار آذرنیوز1 برای گوشیهای اندرویدی+با نرم افزار افزار «آذرنیوز1»از آخرین اخبار ایران،جهان، آذربایجان و خوی... باخبر شوید.
سال 1400 ، سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها بر مردم غیور استان آذربایجان غربی مبارکباد
سال نو، سال 1400 ، سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها مبارکباد+پیام نوروزی دکتر جواد ابدالی
ایام الله دهه مبارک فجر بر مردم شهید پرور خوی و چایپاره و آذربایجان غربی گرامیباد/ شعار محوری و عناوین ایام الله دهه فجر 1399
معراجی های آذربایجان غربی (خوی).شهیدی که وصیت کرده بود مسئولین متقلب در تشییع جنازه اش حاضر نشوند
توهین افراد معلوم الحال و اذناب کوتوله های سیاسی به شعائر اسلام و انقلاب و امام جمعه خوی را شدیدا محکوم می کنیم.
وضعیت خوی و چایپاره از نظر بیماری کرونا و محدویت ها در هفته آینده چگونه است؟

 
   ..   
سایتهای دولتی سایتهای خبری خوی

وبلاگ های خبری خوی

سایتهای خبری استان

استانداری آذربایجان غربی    خوی نیوز         خبرنگاران خوی             آینانیوز          
 فرمانداری خوی       آذرنگاه          خبر خوی       جوان پرس      
 شهرداری خوی    خوی آنلاین          ستاره خوی     سرای امید  
  شورای اسلامی شهر خوی  سپاه خوی           اروم نیوز     
... ... ... ...

©   کلیه حقوق این اثر برای هفته نامه خوی محفوظ است